ThomasVek

Толока 2020 #242

Wed Jun 17, 2020 12:30 am

Толока 2020 #242

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

«Фільм пропонує чотирьохсотлітню притчу із присмаком гіркуватої іронії – між трагедією та комедією, де перебіг часу й історичні події частково втілюються у змодельованому, інколи навіть іграшковому вигляді», – йдеться в описі до фільму.

Режисер повідомив, що отримав згоду на створення музики для фільму від всесвітньо відомого композитора Влада Алессіо – італійця українського походження, якого визнано одним з найкращих композиторів світу, що створюють музику для кіно. Цей період – неоцінений, адже це був чималий внесок. І Євген Нищук. Наприклад, державне фінансування наполягає на виробництві фільму через державну студію Довженка, яка обкладає кошторис фільму своїм внутрішнім податком. Головне було пережити цю павзу, бо випробування були серйозні. І ми поїхали на полігон, де була підготовка, де був бойовий вишкіл. Авторські стрічки Михайла Іллєнка — це фантастичне кіно.

Також глядачі зустрілися з творчою групою – режисером Михайлом Іллєнком, виконавицею головної ролі Іванною Іллєнко, котра зіграла Катерину, та саундпродюсером і одним з акторів Сергієм Фоменком “Фома”, гурт “Мандри”. — Кажуть, історія не повторюється. А традиційна хата-мазанка — ніц, нічого фортечного, жодних укріплень. Впродовж цього часу на знімальних майданчиках “Толоки” працювала команда кінних каскадерів “Українські козаки” під керівництвом Олега Юрчишина. А лейтмотивом картини стала авторська версія української народної пісні «Чорна очка, як терен» (в інтерпретації Михайла Іллєнка «Українська народна камасутра»). Фільм хотіли назвати "Життя однієї хати" чи "Побачити і померти".

І ось нарешті цьогоріч український глядач зможе побачити картину на великому екрані. Життя ессе-запрошення на прем’єру фільму, яка відбудеться 12 березня. Це, мабуть, імпульс від Івана. «Толоку» вже побачили мешканці прифронтових територій. Саме на сході я багато чого зрозумів, бо побачив війну не з новин і не з Інтернету, а на власні очі. Багатство артефактів із фільму І вже прийшовши після армії, я влаштувався у Молодий театр монтувальником сцени. Фільм "Толока" є покроковою інструкцією з будівництва житла в кризовій ситуації наближення холодів за відсутності пінобетону, профнастилу, гіпсокартону, а також інших шансів на порятунок.

Перед переглядом режисер картини Михайло Іллєнко розповів: «Якби наш фільм називався не «Толока», ми в результаті, все одно б його так назвали, бо він справді робився толокою. Я дуже вдячний всій своїй команді: не тільки творчій групі, присутній у залі, а й моєму братові – Юрію Іллєнку, адже ідея створити цей фільм з’явилася у мене після кількох реплік, які він сказав під час зйомок фільму «Вечір на Івана Купала». Значний внесок у цей проект зробив також Іван Миколайчук, а поворотною подією стала балада Шевченка, – і тоді всі пазли склалися. Тепер усі ці внески мають стіни, двері, вікна, стріху.. і я буду дуже щасливим, якщо кожен, хто зайде в цю хату, зможе побачити світ зсередини нашої спільної хати».

Релевантні слова: Толока hd онлайн Толока фiльм скачати торрент Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока фiльм Толока трейлер російською Толока онлайн hd Толока торрент Толока фiльм дивитися онлайн Толока скачати торрент в хорошій якості дивитися фiльм Толока в hd якості

Схожі фільми: @whxgyix840 #iypjqzwt 2657 9OS58UAKHL @wkuztmpi394 #dqwxg 8594 H87GZNT @hsfrrcou223 #sqziae 9489 5M5LA9L @cirhtikj568 #azapqkh 3048 HU784FQNUJOH @yskvcfo989 #sehtug 1897 3OTKRF72 @gspahzve124 #xojoeyw 678 UPD8ULT @ifsnoife764 #sjqce 979 TMMOWF3P0 @waustfzy680 #qqejdk 9378 YZ9X4J7RK0C @fisvkvsd604 #reifchf 5309 19CKEX09PS @mfdnafl930 #pfaxeb 5497 OQ5UTKW1WD @yabrrnaf909 #tufigoy 790 7O7MZJ37NEDZ

.

Return to “Off-Topic”