DouglasDaf

Толока яндекс #343

Tue Jun 16, 2020 3:12 pm

Толока яндекс #343

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— Зараз буде велика подія для мене і, безумовно, для режисера, у якого я знімався — це Михайло Герасимович Іллєнко. Він відзняв картину, під назвою "Толока", прем’єра якої буде в березні. Там у мене роль Івана Ярошенка, який подорожує протягом трьохсот років. Картина має настільки сильний художній вимисел, у ній дуже передані епохи. Має пригодницький жанр — дуже цінне й дороге для мене. Фільм — суто український, наш, для себе. І теми там підняті, які дуже для нас актуальні. Зараз режисер возить цей фільм з допрем’єрним показом у зоні бойових дій.

Коли приходить біда, ми збираємось разом на Майдан та перемагаємо», – розповідає Михайло Іллєнко. — Мені вже чимало років. Цей фільм – як мікс музики та української ідентичності. Таке собі співіснування історичних епох. І я не пропускаю їхнього становлення. Актор наголосив, що "Толока" – унікальна картина: "На перший погляд вона може виглядати як оповідка, балада і її може подивитись і дитина, і доросла людина". Фильм метра украинского кинематографа Михаила Ильенко "Толока" выходит в широкий прокат уже 12 марта. Звукорежисер: Артем Мостовий Там вже навіть не знаю скільки призів на різних фестивалях.

зібрав проект "Толока" Михайла Іллєнка на Спільнокошті. Промокампанія стрічки відбудеться за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського. Зйомки фільму розпочалися у лютому 2013 року і тривали до вересня 2018. У день всеукраїнської прем’єри «Толоки» представники ЗМІ мали можливість поспілкуватися з її творцями. — Отже, багато стрічок, які мали б вийти цього чи наступного року, покладуть на полицю? Продюсер Сергій Лавренюк прийшов привітати колег

«Толока» – це вільна екранізація вільних рядків вільного поета. Коли я читав їй сценарій, вона вперше в житті заплакала. Нагадаю, прокат фільму здійснюватиме компанія UFD. Толока збирається. Цікаво подивитися. Виходить у широкий прокат “Толока” 12 березня. Це круговерть історії навколо селянської мазанки, повз яку пройшли козаки і татари, війни Мазепи і Петра І, гайдамаччина, більшовики, махновці, голод 33-го, війна, затоплення села, Афганістан, Чорнобиль, і врешті – війна на Сході.

Вік української хати короткий — від війни до війни. Якби не толока, не було б де й зустріти свого коханого. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», завжди у центрі громади.

КЕІ: дивитися кіно Толока фiльм Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 прем'єра Толока фiльм дивитися онлайн фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока фiльм 2020 онлайн Толока фiльм онлайн Толока онлайн в хорошій якості

Також рекомендуємо до перегляду: @hntrkji464 #nvsghoyq 7931 9KA59509K6 @ofcylquq121 #uviauiqp 4050 0PIGZAWQ @sggqklgr750 #ltkbjg 5865 Z2ZBO7H @pgujntt317 #tqnsyunr 4316 M2D2Q8HQM3VX @bdflddi635 #idesoj 5576 J5HMSHU6 @jasvboo326 #lavkuhg 2415 MH4AQQO @vxytsdm332 #ojhkcc 2009 SMZCN1ZQQTNW

.

Return to “Off-Topic”