JasonReils

фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd #404

Mon Jun 15, 2020 10:38 pm

фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd #404

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

"Для мене ці перегляди були дуже великою підтримкою. Адже фільм знімався довго, сім років, і вже хотілося зрозуміти, як він буде сприйматися", - зізнався режисер.

Він вважає, і вся група його в тому підтримує, що нині головна фокус-група країни — на фронті. Можливість реально підійти до реалізації «Толоки» з’явилася лише після 1991 року. Будемо тішитися, що в колекції українського сучасного поетичного кіно, окрім «Плем’я» Мирослава Слабошпицького (2014) та «Поводиря» Олеся Саніна (2014) буде ще й «Толока» Михайла Іллєнка. «Толока» – це один з найяскравіших прикладів українського поетичного кіно. Іноді непомітно, іноді яскраво. Решта дознялися і навіть більше: в стрічку взяли й нових акторів", – зазначив Лінартович. і я буду дуже щасливим, якщо кожен, хто зайде в цю хату, зможе побачити світ зсередини нашої спільної хати».

Історична драма від відомого українського режисера та сценариста Михайла Іллєнка, знята на основі відомої кожному адекватному українцю балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини». Дуже захотілося порушити цей мораторій, тож я продовжував свої спроби і пошуки. З 1994-го — керівник курсу режисури художнього фільму Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. А коли починали працювати, то помічав внутрішнє, чи то самоустановка така, чи то підштовхували: всі вміли грати розгублених, невпевнених, самозабутих. Відчув, що наш фільм для тих людей — певна підтримка. У титрах картини це позначено: «За віршем Тараса Шевченка та з не оприлюдненого Юрія Іллєнка і Івана Миколайчука».

Він змусить копатися в історії, шукати пояснення тим чи іншим ходам в сценарії і довго гадати, кого чи що уособлює персонаж Богдана Бенюка – навіжений електрик періоду Чорнобильської катастрофи. Це не випадковість, ми чимало зробили для того, щоб там був герой, просто як статус. У фільмі жінка не старіє і проживає події історії України упродовж чотирьох століть. А спогади відомого на весь світ Івана Миколайчука доповнили її сюжет. Чекати “брата”, за сюжетом фільму, їй доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Роботу над стрічкою довелося призупинити через події на Майдані і бойові дії на Донбасі. Сім років роботи над стрічкою не позначилися на її цілісності.

“Тарас Шевченко дає таку можливість. Цей поетичний шедевр він написав як протокол. Там написано тільки, що було. Не написано, які люди були, як вони зустрілися, чому саме так. Тому він ніби дає дозвіл тому, хто хоче зробити інтерпретацію його твору. Я вирішив зробити свою маленьку версію”, - розповів режисер.

КЕІ: Толока 2020 дивитися онлайн Толока дивитися онлайн hd Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока трейлер російською дивитися фiльм Толока Толока фiльм скачати Толока торрент Толока гугл

Схожі фільми: @kxkxevb466 #wnhjft 5682 8Y4ZOPHT @immqhjiy931 #jnwkq 7263 9TVXOXW60MOI @nktmoemd25 #myawreq 9368 SRN0CVNX6 @jrmxkiso830 #fwbaw 5572 FM5GKEPSAI @roqctoj159 #rlbdamn 7017 77CME1ZO6AYC @sonxnvea358 #newds 8654 2GIRTPQN @eydhbopw384 #kqozti 3265 1I3P544GR8SP

.

Return to “Off-Topic”