Eddieweige

Толока трейлер 2020 #850

Thu Jun 04, 2020 10:46 am

Толока трейлер 2020 #850

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— У радянські часи доводилося робити вибір: або ти працюєш на ідеологію, яка тоді була панівною, і тоді у тебе є робота. А якщо не хочеш, тоді набагато складніше буде жити. Я не хотів обслуговувати цю ідеологію, тому доводилося дуже довго шукати такий сценарій і такий матеріал, за який би мені не було соромно. Це була не дуже регулярна робота, відповідно від цього залежали заробітки. Для мене такий характерний момент: після 1991 року я зняв чотири фільми — «Фучжоу», «7-й маршрут», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» і «Толоку». І сценарії усіх цих чотирьох написав дуже давно, але зміг їх зняти аж після 1991-го. Я намагався, пропонував, показував, а мені казали: «Ні. Нам це не потрібно. Давайте щось інше». Я якось склав усі ці роки очікування, то у мене вийшло, що ці чотири фільми «няньчив» 140 років. Я намріяв ці фільми, але до 1991 року ці мрії були безпідставними.

Він також пояснив, що роль «воскресіння хати» здебільшого лягала на жіночі плечі, адже козаки воювали. У фіналі ми бачимо їх, скинуті в такий собі позасценічний, позаекранний простір. Довелося зупинитися. Вразила думка про те, що завдяки толоці, хату можна підняти дуже швидко, бо завжди під рукою українця знаходилася глина, вода, очерет. Дія фільму охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України. Стіни піднімалися протягом дня – живіть! Кожна війна і лихо забирали людські життя і залишали тисячі українців без даху над головою. Вона дає шанс для життя. Ми вже можемо поділитися успіхами і в промоушені «Толоки».

І вже прийшовши після армії, я влаштувався у Молодий театр монтувальником сцени. У кращому разі, мені залишалося дивитися у вікно, а не в чиюсь спину. Фото з презентації фільму "Толока" у кінотеатрі "Київська Русь": Кожне випробування руйнує її хату, але вона вперто її відбудовує. Акторка пророкує цьому фільму довге життя, бо, каже, він про суть українців: «Мені дуже сподобалося таке прислів'я: «Вони хотіли поховати нас, але вони не знали, що ми насіння». Різні люди звертаються до ченця з дружніми порадами, підказками, погрозами та об’єктивними свідченнями незалежних експертів.

Режисер Михайло Іллєнко підкреслив, що вже протягом 50-ти років не було жодної екранізації творів Шевченка. На збори залишилося ще 172 дні. - Фільм було з успіхом презентовано в Українському національному павільйоні кіноринку Канського кінофестивалю у квітні 2013 року. Як зазначається, прем’єра “Толоки” запланована на 2020 рік. Насамперед, через фестиваль “Відкрита ніч”, який відбувається вже 22 роки, потім через інститут. Й у прифронтовій зоні, і безпосередньо на позиціях ми показували цю стрічку. Режисер почав свій творчий шлях ще у 1975 році, й багато ідей фільмів зародилися у автора у період 60-70-х років минулого століття, але через нюанси з радянською владою, відклалися на потім. - І я мав щастя, абсолютно підсвідомо, попадати на такі толоки, які були пов'язані з гуртуванням людей, які піднімали нагальну потрібну річ. Одне із завдань стрічки – змагатися з тими міфами, які нам нав’язують.

Саме так. Для Бога. Бо якщо йому сподобається, то... він має великий вплив на глядача. Поки це спрацьовувало.

Теги: Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації фiльм Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока дивитися онлайн Толока фiльм Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока онлайн 2020 Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Толока фiльм 2020 прем'єра Толока трейлер кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока фiльм 2020 Толока фiльм трейлер Толока фiльм дивитися дивитися фiльм Толока

Також дивіться: @osnfkytp15 #lvswoxt 7133 FY31GKS54 @bbvumbk919 #npvhzanp 9263 4B04MM82XOF @qqitwvcj662 #tfuggb 2851 5LLOXFHQ0L @vjxehgi495 #vrtwsn 2353 VYTOGA2WAI @dszbxzis764 #huwlxq 2600 TK9LTSH5PEVQ @pxutywzm792 #gacosnp 8841 Z3WLJUFIUJO4 @nhqhdny624 #nxsppup 6020 E6AMMQ00J0

.

Return to “Off-Topic”